wifi antény 2,4GHz 5GHz 3,5GHz | access pointy | pigtaily | kabely | konektory | konzole | stožáry | switche | skříně

Registrace / Přihlášení:
 Celkem v košíku: 0 Kč
Uživatel:     Heslo:
Novinky | Akční nabídky | Slevy | Ceník | Všeobecné podmínky | Kontakt
Wi-Fi, LAN komponenty
 Aktivní prvky 2,4GHz
 Aktivní prvky 5GHz
 ALIX - PC Engines
 Antény 2,4Ghz
 Antény 5GHz
 Bleskojistky, přepěťové ochrany
 Kabely
 Konektory, spojky, zásuvky
 Konzole
 MikroTik RouterBOARD
 Montážní vybavení
 PCI / PCMCIA LAN karty
 Pigtaily, koaxiální prodlužky
 Plechové skříně, inst. krabičky IP56
 POE, napájení
 Rozvody po elektrické síti 220-230V
 Síťová úložiště, kamery
 Stožárové držáky, uchycení
 Stožáry, trojnožky
 Switche / Routery
 Ubiquiti Networks NanoStation, Wisp
 VoIP
Množstevní slevy
Ostatní sortiment
Váš nákupní košík
Váš nákupní košík je prázdný

Dodací podmínky
Po objednání a zpracování objednávky Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky. Sledovat status objednávky můžete rovněž v administraci po přihlášení. V případě, že jsou všechny položky Vašeho nákupu skladem, expedujeme zásilku zpravidla tentýž den.

Standardní příjem objednávek probíhá do 14 hod., pozdější objednávky jsou automaticky expedovány následující pracovní den.

Kompletní informace o způsobech dodání naleznete zde

Informace o rozvozu
Některé dny v týdnu je možné osobní dodání v rámci rozvozu na cestě Šumperk - Olomouc. O konkrétním datumu rozvozu se informujte telefonicky nebo e-mailem.


Switche do racku

SWITCH TP-LINK TL-SG2224WEB 24gigabit port/2xSFP pro MiniGBIC

Katalogové číslo: 79-628

K odběru: na dotaz
Dodání poštou: na dotaz

 

The TL-SG2224WEB Pure-Gigabit Web Smart Switch fully complies with IEEE 802.3/802.3u/802.3ab/802.3z Ethernet standards. It provides 24 10/100/1000Mbps UTP/STP RJ45 ports with auto-MDI/MDIX and 2 SFP shared expansion slots supporting MiniGBIC modules. It also provides Web-based management functions including the system, port network, VLAN, Trunk, Priority and security etc.Its standard 19-inch rack-mountable steel case and intelligent management makes it is suitable for small, middle and large networks.
* Fully complies with IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab and 802.3z standards
* 24 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIX
* 2 SFP (100M or 1000M) shared expansion slots supporting MiniGBIC modules(shared Port 23 and Port 24)
* Quick and easy setup with Web-based management
* Supports Port-Based VLAN and IEEE 802.1Q Tag VLAN
* Supports Port Trunking
* Supports the configuration function of Port Security, Broadcast Storm Control and Port Mirror
* Supports Static MAC address and filtering MAC address management
* Supports Virtual Cable Test
* Supports Static Port Priority and IEEE 802.1p Class of Service (CoS) with 4-level priority queuing
* Supports firmware upgrade, configuration backed up and restored
* Rack-mountable steel case
* Internal power supply
Protocols and Standards


IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3x, 802.1Q, 802.1p

Ports


24 10/100/1000M Auto-Negotiation RJ45 Ports (Auto MDI/MDIX)
2 shared SFP slots (shared Port 23 and Port 24)

Network Media


10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
100Base-FX: MMF, SMF
1000Base-X: MMF, SMF

LED Indicators


Each port


Link/Act; 1000Mbps(Speed)

Power


Power

Power Input


100-240VAC, 50/60Hz

Dimensions (W×D×H)


17.3 x 10.2 x 1.7 in. (440 x 260 x 44mm)

Environment


Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
Storage Temperature: -40~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~95% non-condensing 


Hmotnost kompletního zboží včetně balení: 3.000 kg

Cena 4950,00 Kč 5989,50 Kč
bez DPHs DPH


V ceně je započítan recyklační poplatek





Související položky:


www.networkshop.cz